Author: l***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 髮質好,好上手,只是太小我頭太大戴了不舒服,只好退貨。
顏色: 黑棕色
Price: NT$277
Original Price: NT$298
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 255 g |
| 長度 | 71 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb25012036768209169 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 2619504 people said the quality is very good!
Author: l***1
Date:
Review: 髮質好,好上手,只是太小我頭太大戴了不舒服,只好退貨。
顏色: 黑棕色
Author: 亞***瞳
Date:
Review: 跟圖片一模一樣 有需要會再回購 棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒
顏色: 黑棕色
Author: 若***若
Date:
Review: 超讚的假髮,愛爆,又訂了其他款式
顏色: 黑棕色
Author: a***2
Date:
Review: 讚啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊啊
顏色: 黑棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.